Dotyková infúzia kyslíka pod tlakom

Telo človeka má takmer neobmedzené regeneračné schopnosti. Toto však platí iba v prípade, že má na to telo vytvorené správne podmienky. Ak zabezpečíme dostatočný príjem živín, vody a kyslíka do poškodeného tkaniva, môže sa toto tkanivo  regenerovať resp. ozdraviť samé. Niekedy je potrebné tomuto regeneračnému procesu pomôcť. Použitie kyslíka dotykovou metódou  vie byť v tomto procese nápomocné.

Dotyková infúzia kyslíkom je založená na aplikácii molekúl kyslíka pomocou zvýšeného tlaku (2x viac ako normálny tlak) cez kožu do tkanív ľudského tela bez poškodenia kože. Pri tejto metóde sa používa  kyslík v koncentrácii 93% -98%.

Prístroj Oxy Xtra Med používa atmosférický kyslík, ktorý pomocou filtračnej jednotky a zvýšeného tlaku dopravuje kyslík cez kožu do buniek ľudského tela. Koža človeka zostáva pri tomto procese neporušená. Okrem týchto funkcií môže byť prístroj použitý aj na inhaláciu kyslíka a taktiež ako kyslíkový spray. Jedná sa o jedinečný prístroj s vysoko inovatívnym prístupom a technológiou získavania a použitia kyslíka pre ľudský organizmus.

Najvýraznejší účinok sa dosiahne pri opakovanom použití. Doba použitie prístroja je 20 – 40 minút s frekvenciou 2-3 krát týždenne po dobu niekoľkých týždňov.

 

Oblasti použitia prístroja Oxy Xtra Med:

 

Z

úľava od bolesti pohybového aparátu

5
neúrazové bolesti chrbta, natiahnutý sval, natrhnutý sval, zápal šľachy akútny, zápal šlachy chronický, burzitída, chondropatia, poranenie ligamentu…
Z

dermatológia

5
psoriáza, dermatitídy, seboroická dermatitída, ekzém, rosacea, akné…
Z

rehabilitácia a regenerácia

5
svalová únava…